הרעיון שלך

הפתרון שלנו

פרופיל טכני 

 

 

תכנון ויצור של מכונות ומסועים לקוי יצור

גולת הכותרת של חברתנו היא יצור מכונות ומסועים לתעשיה לפי הזמנת הלקוח תוך שאנו מספקים את הפתרון, התכנון, היצור וההרכבה בבית הלקוח.
ניתן להתרשם ממגוון יכולותינו ועבודתנו המקצועית בגלריית העבודות.

 

פיתוח וייצור אבי טיפוס 

הצוות שלנו ערוך ומוכן לקלוט כל בקשה, לטובת תכנון ופיתוח מוצרים עפ"י דרישה ומפרט מהלקוח, תוך כדי שימת דגש על שיתוף פעולה בין הצוות הטכני לבין הלקוח.

 

הרכבת מכלולים ומערכות מכניות 

אנו מטפלים במכלולים מכניים המורכבים ממספר רב של חלקים. מקור החלקים הינו מייצור עצמי, וכן מרכש מספקים מתאימים ומאושרים ע"י הלקוח ( כגון: מיסבים, טפרלוק, קפיצים, הליקויל, קינסרט, מצמדים, מנועים, גירים ועוד). ההרכבות מבוצעות במקצועיות, תוך הקפדה מלאה על מפרט טכני המוגדר ע"י הלקוח. המכלול יוצא אל הלקוח רק לאחר שעבר בדיקה מקיפה ווידוא תקינות לאחר התקנתו.

 

ייצור, תכנון ושיפוץ מתקנים וכלים

אנו עוסקים בתכנון, ייצור ובנייה של מכונות לכל ענפי התעשייה, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ועל איכות המוצרים. אנו מייעצים ללקוחותינו, מוצאים עבורם את הפתרונות היעילים ביותר לייעול תהליך העבודה ומתרגמים את הפתרונות הללו למכונות מתקדמות ויעילות בהתאם לאופי ותקציב הלקוח.

 

ייצור חלקים 

אנו מתמחים בעיבוד שבבי וייצור חלקים מכל חומר בהתאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח. סוגי חומרי הגלם הם:
מתכות: נירוסטה, פליז, ברונזה, אלומיניום, פלדות, ופלדות מחוסמות.
פלסטיק: טפלון, אוקולון, דלרין, פוליקרבונט. דיאופלסט ועוד.
חומרים מיוחדים: עץ, זכוכית.
לכל פריט מבוצע תכנון מקדים של הליך הייצור. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מתכנני ומפתחי החלקים בחברת הלקוח, וזאת על מנת להפוך את תהליך הייצור למיטבי.

 

אחזקת מכונות, שיפוץ מכונות 

תיקון מחרטות וכרסומות
הרכבת מערכות דיגיטליות למכונות עיבוד שבבי
הסבת מערכות הנעה מכניות לחשמליות/ אוטומטיות
תיקון משאבות, גירים, מגרסות.
במהלך השנים צברנו ניסיון רב בשיפוץ מכונות בכל תחומי התעשייה. השירות מבוצע בלוחות זמנים מדויקים, על מנת להחזיר את המכונה לכשירות במועד המהיר ולחסוך ללקוח זמן ומשאבים. התיקונים מבוצעים תוך שמירה והקפדה על התקנים של המכונות ודרישות הלקוח.